Splavovanie riek. Dovoz, predaj a požičovňa člnov, raftov, kanoe a príslušenstva.

Výlety

Ahojte vodáci a všetci, ktorí máte radi prírodu, vodu, opekačky, zábavu, smiech a trošku adrenalínu.

Ponúkame Vám vynikajúcu možnosť využiť akciové ponuky na splavenie riek. Oboznámite sa so základným ovládaním raftu alebo kanoe a  posadíme Vás na vodu. Je možné dohodnúť aj kormidelníka do raftu.
V cenách je aj príslušenstvo/zachr.vesty,pádla,prilby/.
Začiatok dohodneme podľa stavu vody a koniec splavu je na Vás.
Vy sa rozhodnete kde skončíte, ale musí tam byť cesta pre autá, aby sme mohli pre Vás prísť, pretože helikoptéru nemáme a myslím že ani mať nebudeme.
Táto exkluzívna ponuka zahŕňa: dopravu aj s loďami podľa vášho výberu a odvoz do Vášho obľúbeného podniku na pivko, alebo v tom horšom prípade domov.
Jedna jediná podmienka je že vás musí byť min. 6 osôb.

/foto z riek 300 x 225 - Splav VáhuSplav Váhu
Splavovanie sa začne vo Vrútkach, kam Vás všetkých zo Žiliny privezieme.
Tento úsek ponúka nádherný splav neregulovaným úsekom Váhu cez pohorie Malá Fatra, popod zrúcaniny Starého hradu a hradu Strečno, známym pltníckym úsekom popri Margite a Besnej.
Odporúčané ukončenie splavu je v Strečne pri kompe, alebo v pizzerii na vodnom diele Žilina.
Cena je od 15 € na osobu

 

/foto z riek 300 x 225 - Splav OravySplav Oravy
Pozývame Vás aj na rieku Orava , kde je treba vybrať si úsek, ktorý chcete splavovať. Na Orave  je možné splavovať 57 km. od Tvrdošína až po Kraľovany  Záleží na Vás, vyberte si dedinku pri rieke Orava kde by ste chceli začať, alebo skončiť.
Odporúčame začať v Sedliackej Dubovej pokračovať popod zámok v Oravskom Podzámku ďalej cez Dolný Kubín, Párnicu až k sútoku s Váhom pri Kraľovanoch.
Cena je od 24 € na osobu